€do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady bez języka dla par Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 23:01

Aktualnie szukamy par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Kolonii od zaraz dla osób bez doświadczenia na linii produkcyjnej przy wyrobie czekolad.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wsypywanie składników (według ustalonej gramatury i kolejności) do maszyn mieszających
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– przestrzeganie zasad ustalonych odgórnie
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
– szybkość przyswajania nowej wiedzy
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– osoby znające język niemiecki będą mile widziane
– obowiązkowe podejście do zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– komunikatywność
– otwartość na nowe pomysły
– oczekujemy od pracowników zaangażowania
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– strój służbowy chroniący ciało
– legalną pracę również dla par
– pracę w systemie trzech zmian
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wsparcie przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– szkolenia wprowadzające
– podpisanie umowy na odległość (wysłanie dokumentów do biura mieszczącego się w Szczecinie za pośrednictwem kuriera)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: work4you.munchen@gmail.com z tytułem: Produkcja czekolady, Kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-kolonia/

ID ogłoszenia: 3125525421f1c321

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady bez języka dla par Kolonia”

  1. Marta Lipska na 17 kwietnia 2015 @ 20:54

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana ofertą Państwa pracy
    Bardzo proszę o kontakt
    531685136

  2. jestem zainteresowana ta oferta pracy moj numer tel.509907625

  3. Krystian i Marta na 3 maja 2015 @ 13:00

    Witam jesteśmy zainteresowani ta praca. Jesteśmy zdecydowani wyjechać od zaraz. Prosimy o kontakt 733972164 lub 608588839. Pozdrawiamy

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.