€8,20 euro za godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 04:12

Dam pracę w Niemczech dla 6 magazynierów bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Hamburga od zaraz dla par na magazynie przy sortowaniu ubrań. Zatrudnienie na 2 miesiące bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,20 euro za godz. brutto

Zadania:
– stanie przy taśmie i sortowanie odzieży
– pracownik dzieli ubrania na kilka grup według określonych zasad
– pakowanie ubrań w worki
– oznaczanie pakunków

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny
– gotowość wyjazdu za pracą do Niemiec już w grudniu
– pozostanie za granicą na 3 miesiące
– szybkość, energiczność, dokładność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– osoby znające język niemiecki będą mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnieni od zaraz na 2 miesiące
– podpisanie umowy tymczasowej
– miejsce zamieszkania za 8 euro za dzień
– na miejscu obecność polskich koordynatorów
– zwrot podatku

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku niemieckim na maila: einfach-losungen@germanymail.com w tytuł ogłoszenia proszę wpisać: sortowanie odzieży Hamburg 12/2014.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-hamburg/

ID ogłoszenia: 193547529792ed02

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą bez języka Hamburg od zaraz”

  1. Witam. Jestem chętny na wyjazd ze znajomymi w każdej chwili. Jesteśmy bez nałogów i chętni do Pracy. Proszę o kontakt. 726779232

  2. Karolina Pawel na 29 listopada 2014 @ 13:26

    witam ! jestesmy z chlopakiem zainteresowani ta oferta pacy. mamy swoj samochod a chlopak prawojazdy. jestesmu ludzmi mlodymi bez nalogow, nie karani. szybko dogadujemy sie w grupie. zreczni , gotoi do pracy od zaraz. prosimy o kontakt 511786361

  3. Damian i Michał na 5 grudnia 2014 @ 13:02

    poszukujemy pracy pilnie telefon 887 078 312

  4. Jestem zainteresowana wraz ze znajomymi czekam na kontakt 792924189

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.