€8,50 euro za godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 8 października 2014 00:26

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Bremen dla par bez doświadczenia przy pakowaniu. Zatrudnienie długoterminowe.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie wykonywać takie czynności jak:
– zbieranie zmówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– pakowanie towarów
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prace porządkowe na magazynie

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– mile widziana umiejętność obsługi skanera
– dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– chęć do pracy zespołowej
– osoba otwarta, komunikatywna
– możliwość wyjazdu za granicę na dłuższy okres
– pary mają pierwszeństwo podczas aplikacji

Oferujemy:
– pracę w systemie 3 zmianowym
– podpisanie niemieckiej umowy o pracę
– oferujemy ubezpieczenie i składki socjalne
– max 45 godzinny tydzień pracy
– noce dodatkowo płatne (plus 25%)
– dwumiesięczne bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: Office@factory600.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-przy-pakowaniu-bremen/

ID ogłoszenia: 79154346141ef0a8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień Bremen”

  1. witam.

    jestem zainteresowany praca wraz z kolega prosze o info na nr 661721989 lub 504415594 dziekuje

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.