€9,30 euro za godz. brutto

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 04:20

Aktualnie szukamy magazynierów przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Praca Niemcy w mieście Monachium dla 4 Polaków bez doświadczenia. Pracodawca wymaga od kandydata znajomości podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 9,30 euro za godz. brutto
Numer referencyjny: PZ/03/15

Zadania:
– zajmowanie się zamówieniami złożonymi przez klientów poprzez internet
– zbieranie towaru według listy zamówień
– przygotowanie paczek do wysyłki
– pakowanie przesyłek
– paletowanie

Wymagania:
– kandydaci niekarani z zaświadczeniem do wglądu
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– szybkość wykonywania poleceń
– podstawowa znajomość języka niemieckiego  – bezwzględnie wymagamy znajomości liczebników niemieckich do 1000
– osoba otwarta, kontaktowa
– przyjazd samochodem będzie plusem
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, odpowiedzialność
– umiejętność obsługiwania urządzeń magazynowych (komputer)

Oferujemy:
– na miejscu pomoc brygadzisty posługującego się językiem polskim
– wspieramy przy szukaniu zakwaterowania
– dobre wynagrodzenie
– pracę zmianową (przewaga zmian nocnych)
– świadczenia socjalne
– umowa zostaje podpisana na niemieckich zasadach
– pomoc w pierwszych dniach
– szkolenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: Leiharbeiter@solution4u.com w treści proszę umieścić klauzule o ochronie danych osobowych, a w tytule numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-na-magazynie-monachium/

ID ogłoszenia: 27954dd56df1b678

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Monachium od zaraz”

  1. Jestem bardzo zainteresowany praca jako Pracownik magazynowy

    mój numer : 795006049

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.