€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie pakowanie odzieży Essen bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 października 2015 23:13

Pilnie zatrudnimy magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Oferta z Essen na magazynie przy pakowaniu odzieży bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku zajmuj się pakowaniem towarów i przygotowywaniem ich do wysyłki. Inne zadania to porządkowanie magazynu czy zabezpieczanie towarów.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec i pozostania na miejscu do 8 stycznia 2016 (bez powrotów do domu na święta)
– zależy nam na osobach energicznych, żywotnych
– wywiązywanie się z obowiązków
– samodzielne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– stanowisko bez konieczności znajomości języka obcego
– start już od zaraz
– zatrudnienie do 8 stycznia
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– jasne warunki zatrudnienia
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie + klauzula o przetwarzaniu danych osobowych na maila: neuearbeiter@berlin.com z tematem: Magazyn odzieżowy, Essen.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza/

ID ogłoszenia: 182562969fdd721f