€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy malowaniu ścian Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Opublikowany: 12 stycznia 2015 01:10

Firma budowlana z Lipska szuka malarzy do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków w budownictwie przy wykończeniach – malowaniu ścian i sufitów. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zapoznanie się z miejscem pracy
– ustalenie zakresu kolejności działań
– przygotowanie podłoża
– malowanie ścian i sufitów

Wymagania:
– uczciwość
– umiejętność pracy samodzielnej
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– precyzja, dokładność, dbałość o szczegóły
– doświadczenie w malowaniu
– umiejętność łączenia i dobierania farb i kolorów
– dobre zdrowie
– bez nałogów
– chęć pozostania za granicą na dłuższy okres

Oferujemy:
– świadczenia socjalne
– w razie konieczności pomoc polskiego opiekuna
– konkurencyjne stawki godzinowe
– rozwijanie swoich zdolności
– umowę o pracę
– legalne zatrudnienie na niemieckich zasadach
– przyjazną atmosferę
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: personel@agencja-headhunters.eu z dopiskiem Malarz. Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-aktualna-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-malowaniu-lispk/

ID ogłoszenia: 64354b2fdb130348

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy malowaniu ścian Lipsk”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doswiadczenie w tego typu pracach. Proszę o kontakt. Mój tel.+4915215809143 lub
    legion1973@interia.pl

  2. Jestem zainteresowany ofertą posiadam duże doswiadczenie w tego typu pracach, Mój tel 883177656 Proszę o kontakt

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam duże doświadczenie w pracach wykończeniowych jedyną wadą jest język ale myślę, że idzie się tego wyuczyć oto mój tel.785495483 Proszę o kontakt.