€1720 brutto miesięcznie

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja kanapek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 00:00

Atrakcyjna oferta zatrudnienia dla par na produkcji kanapek oraz wrapów w fabryce z Düsseldorfu. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1720 euro brutto na miesiąc

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie kanapek, wrapów oraz panini
  • wszystkie czynności na hali produkcyjnej będą odbywały się w odzieży ochronnej zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • preferowane osoby z własnym autem
  • samodyscyplina
  • dobre zorganizowanie
  • motywacja do pracy
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność na stanowisku
  • dostępność na pół roku

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 miesięcy z szansą na przedłużenie współpracy
  • miejsce do zamieszkania w pensjonacie oddalonym o 16 km od zakładu w cenie 200 euro miesięcznie za pokój pojedynczy lub 300 – dla par
  • pomoc polskiego koordynatora
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości niemieckiego
  • pomoc w procesie adaptacji
  • atrakcyjne zarobki przelewane na konto

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcjakanapek/11/2016”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dusseldorf-dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 2835834bda14c294

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja kanapek Düsseldorf”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat gotowy do wyjazdy po 3.11.2016 bez nałogów pracowity uczciwy chętny do pracy sumienny punktualny odpowiedzialny mam umiejętność pracy w zespole zdolność do szybkiej pracy prawo jazdy B książeczka badan sanitarno-epidemologiczna 785577198 mich4u@o2.pl