€7,40 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw, pomidorów Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2015 01:00

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw – pomidorów. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sortowaniu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto

Zadania:
– prace na polu przy zbiorach warzyw
– pracownik będzie się również zajmować sortowaniem warzyw i ich pakowaniem
– obowiązkowe jest przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
– dobry stan zdrowia
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– zatrudnienie dla osób w wieku od 25 do 40 lat
– kandydaci ze znajomością języka niemieckiego będą mile widziani
– posiadanie dużej ilości motywacji i zapału do pracy
– obowiązkowe podchodzenie do wyznaczanych zadań

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– zapewniamy pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę sezonową

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia na maila: arbeit@malzahn-gartenbau.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 45655317ec6bbb79

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw, pomidorów Dortmund”

  1. Witam państwa jesteśmy zainteresowani tą ofertą ja i moja dziewczyna posiadamy doświadczenie w tej pracy.
    Kamil 25 lat
    Jola 23 lata
    Posiadam prawo jazdy B, C+E uprawnienie na wózki widłowe.
    Prosimy o kontakt 691 823 723.