€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach śliwek od zaraz Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 2 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2015 23:15

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach owoców-śliwek z sadu. Start już od zaraz w Cheminitz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Cheminitz
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 09/030/15

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest zbiór śliwek do koszyków, a następnie przenoszenie towaru do wyznaczonego miejsca.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy sezonowej na maksymalnie 2 miesiące
– najchętniej zatrudniamy studentów bądź uczniów
– zaplanowanie wyjazdu na wrzesień
– wcześniejsze prace sezonowe będą atutem
– wytrzymałość fizyczna
– nienaganne zdrowie
– umiejętność pracowania w grupie
– samodzielne wykonywanie zadań
– szybkie dostosowanie się dno nowych warunków

Oferujemy:
– pracę sezonową na okres od 1 do 2 miesięcy
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– darmowe zakwaterowanie w domkach
– zapewniamy dostęp do łazienki oraz kuchni
– jasne warunki umowy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 09/030/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-sliwek-od-wrzesnia-2015/

ID ogłoszenia: 19755e7720c89bf5

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach śliwek od zaraz Cheminitz”

  1. Witam,
    Nazywam się Estera Olszewska i mam 25 lat. Jestem zainteresowana Pańską ofertą. Pracowałam jedynie przy zbiorze winogron, ale jestem pracowita i szybko się uczę. Prosze o kontakt na nr 508 105 549 Pozdrawiam

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt telefoniczny. 509750281

  3. Witam Serdecznie
    Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze śliwek dla dwóch pań. Pracowałam przy zbiorze jabłek ostatnio w tamtym roku w Niemczech przez okres prawie dwóch miesięcy. Możliwość wyjazdu od zaraz, ponieważ miałam jechać i w tym roku ale pojechała mniejsza ilośc osób ze względu na ilośc jabłek .mój telefon 661-246-326