€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy sprzątaniu biur Hannover od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 17 grudnia 2014 23:43

Firma sprzątająca z Hannoveru poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur. Wyjazd na minimum 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: P/005/15

Zadania:
Sprzątaczka zamiata i zmywa podłogi, odkurza dywany, opróżnia kosze na śmiecie, ściera kurze, myje i czyści urządzenia sanitarne, pilnuje by w łazienkach i toaletach zawsze było mydło, ręcznik i papier toaletowy.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– szybkość wykonywania zadań
– umiejętność dobrego zarządzania czasem
– tyko kandydaci z doświadczeniem
– najlepiej osoby mieszkające w mieście zatrudnienia
– dokładność
– odpowiedzialność, punktualność, samodyscyplina
– chęć do pracy po godzinach

Oferujemy:
– zatrudnienie w godzinach wieczornych
– oferujemy pracę na pół etatu
– podpisanie umowy z agencją pracy na 2 miesiące
– możliwość dłuższej współpracy już bezpośrednio u pracodawcy
– pracownikom zapewniamy możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– pomagamy przy formalnościach związanych z zatrudnieniem za granicą

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres mailowy: ganztags-beruf@ok.de w tytule wpisując numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sprzatanie-biur-hanower-od-zaraz-nie-wymagana-znajomosc-jezyka/

ID ogłoszenia: 6185491f182ef086

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.