€1820/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu czekoladek od zaraz 2018 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2018 23:59

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 dla kandydatów bez znajomości języka. Poszukujemy par do zatrudnienia w Dortmundzie od zaraz przy pakowaniu pralinek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1820 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu czekoladek przy taśmie produkcyjnej
  • zadaniem będzie kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do przestrzegania zasad BHP
  • zdolność pracy w szybki tempie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • delikatność i ostrożność

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 3 miesięcy
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • szansę na przedłużenie współpracy dla najlepszych
  • możliwość skorzystania z zamieszkania za 200 euro miesięcznie od osoby lub 320 za parę
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: pakowanie-pralin/06/18 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 7095b0ccd55ead82