€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii zbieranie zamówień na magazynie Haga bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 00:59

Magazyn z Hagi szuka od zaraz pracowników przy zbieraniu zamówień. Praca w Holandii dla magazyniera bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia przy pakowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie pracować w obrębie magazynu, w którym zajmie się wyszukiwaniem produktów, pakowaniem i przygotowywaniem ich do wysyłki. Inne prace, którą mogą zostać zlecone to załadunek i rozładunek towarów.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoby z kwalifikacjami do prowadzenia wózków widłowych są mile widziane
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– siła fizyczna
– zdeterminowanie, punktualność, odpowiedzialność
– możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy

Oferujemy:
– wypłaty co 7 dni
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– wsparcie polskojęzycznych opiekunów
– przyjazną atmosferę
– szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: polflex@interia.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-magazynie-od-zaraz-zbieranie-zamowien-bez-jezyka-haga/

ID ogłoszenia: 23955415b2da1f45