€do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień na magazynie Nieuwegein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nieuwegein
  • Data rozpoczęcia pracy: 11.08.2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 01:54

Propozycja zatrudnienia w Nieuwegein na magazynie jako Order picker przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Oferta pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Zbieracz zamówień

Lokalizacja: Nieuwegein, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia samodzielnie z pracodawcą

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy na magazynie na stanowisku Order picker.
  • Pracownik zatrudniony będzie odpowiedzialny za zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem oraz pakowanie ich.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dokumenty poświadczające niekaralność
  • swobodna umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub holenderskim
  • dyspozycyjność od 11 sierpnia
  • gotowość do pracy na hali z niską temperaturą

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z holenderskim prawem pracy
  • wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej oraz bonusów
  • koszt ubezpieczenia oraz zakwaterowania to kolejno 18 i 70 euro tygodniowo
  • zatrudnienie w systemie 3 zmianowym
  • pracodawca zapewnia minimum 32 godzinny tydzień pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

  • Agnieszka.motylska@adecco.com

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-orderpicker-id235762.html

ID ogłoszenia: 69153dffe6488c8b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.