€do uzgodnienia

Holandia praca produkcja przypraw i ziół od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 września 2016 23:45

Praca w Holandii przy produkcji i pakowaniu ziół oraz przypraw z atrakcyjną stawką godzinową. Zakład zatrudnia Polaków od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce: Holandia
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:
• obsługa urządzeń
• nieustanna kontrola jakości
• utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
• pakowanie gotowych produktów

Wymagania:
• komunikatywny język angielski lub holenderski
• umiejętność pracy w zespole
• sprawność i zręczność
• dokładność
• punktualność i sumienność
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• ogólny stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną

Oferujemy:
• atrakcyjną stawkę
• dojazd do pracy
• zakwaterowanie oferowane odpłatnie
• opłacanie składek pracowniczych
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• umowę na czas nieokreślony

Kandydaci zakwalifikowani  będą proszeni o stawienie się w biurze w Helmond, w celu podpisania umowy i dokumentów związanych z podjęciem z pracy (Certyfikat nr 2318/1b).

Aplikacja:
Kandydaci proszeni są o wysłanie cv pod adres:
info@theperfectmatch.pl z dopiskiem w temacie: PRODUKCJA

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-przypraw-i-ziol/

ID ogłoszenia: 72457d0569753d98