€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja opakowań Amsterdam 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Znajomość języków: ze znajomością języka
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 02:02

Dam pracę w Holandii w mieście Amsterdam dla pracowników produkcyjnych 2015. Zatrudnienie dla Polaków na linii produkcyjnej przy wytwarzaniu opakowań papierowych i kontrolowaniu jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało sprawdzanie prawidłowego przebiegu produkcyjnego, dbanie o zapewnienie jak najwyższego wydruku, zmienianie tuszy w drukarkach i obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zaangażowanie, punktualność, obowiązkowość
– poczucie estetyki
– rozróżnianie kolorów
– posiadanie samochodu i prawa jazdy kat.B
– dobra znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– szkolenia w pierwszych dniach
– pomoc w razie wątpliwości
– zatrudnienie w dobrej firmie
– dużą ilość godzin

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać w formie CV w języku angielskim lub holenderskim na adres mailowy: a.kaczala@cervo-dienstverlening.nl z dopiskiem: operator maszyn/produkcja opakowan papierowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-opakowan-amsterdam-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 48354d2b550b5d08

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii od zaraz produkcja opakowań Amsterdam 2015”

  1. Michał Ozdarski na 5 lutego 2015 @ 15:25

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 505-652-685 z góry dziękuje i pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.