€do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka Wijchen pakowanie keczupów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wijchen
  • Opublikowany: 19 marca 2016 18:25

Fabryka spożywcza w Wijchen od zaraz poszukuje pracowników do pakowania keczupów przy linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Holandii, bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: do ustalenia.

Lokalizacja: Wijchen, Holandia.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie wykonywała zadania związane z pakowaniem keczupów przy taśmie produkcyjnej. Pracownik może być również delegowany do takich prac jak kompletowanie zamówień lub sortowanie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • gotowość do pracy od zaraz na pół roku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności będzie mile widziane;
  • plusem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • pomoc w wyrobieniu numeru SOFI;
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • umowę o pracę na okres sześciu miesięcy;
  • cotygodniowe wypłaty;
  • ubezpieczenia, składki;
  • przejazdy do pracy;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę na zmiany lub w weekendy.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres:
opole@hobij.pl

W temacie należy wpisać: ketchupy.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka-wijchen/

ID ogłoszenia: 22356e834d1a37e0

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii od zaraz bez języka Wijchen pakowanie keczupów”

  1. Michał Panaś na 22 maja 2016 @ 19:56

    jestem zainteresowany wraz ze znajomym 575594766

  2. Sławomir na 30 maja 2016 @ 19:35

    Jestem zainteresowany pracą w Wijchen pakowanie ketchupów. Obecnie mieszkam u rodziny w Nijmegen, na granicy z Wijchen, posiadam samochód .
    Pozdrawiam Sławek tel. +48 512577790