€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez znajomości języka Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Harderwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2015 16:06

Kierownik fabryki serów szuka od zaraz mężczyzn do pracy w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie w Harderwijk bez znajomości języka holenderskiego. Pracownik sam musi zapewnić sobie zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Harderwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie serów przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– zatrudnienie dla mężczyzn bez wady wzroku
– prawo jazdy na samochód osobowy jest mile widziane
– porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim będzie atutem (poziom komunikatywny)
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dobre zdrowie
– bez nałogów
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania

Oferujemy:
– pracę od 7:00 do 15:00
– wolne weekendy
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– start od zaraz
– zapoznanie z pracownikami
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania aplikacji w formie CV napisanego po angielsku na maila: info@jobvision.nu lub h.verschoor@jobvision.nu

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-w-fabryce-sera-w-harderwijk-od-zaraz-dla-mezczyzn-bez-okularow/

ID ogłoszenia: 624560d34b52d470

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na produkcji sera bez znajomości języka Harderwijk”

  1. jestem z meżem i 3 koleżankami zainteresowana ofertą

  2. Michał Panaś na 22 maja 2016 @ 20:06

    jestem zainteresowany wraz z kolegą 575594766