€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu spoż. bez języka Best

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Best
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:25

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Holandii przy pakowaniu wędlin czy warzyw. Ogłoszenie z Best na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Best
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zajmowanie się pakowaniem spożywczym takich produktów jak mięso, wędliny, owoce i warzywa. Pracownik podczas pakowania będzie również sprawdzać jakość towaru. Innymi zadaniami osoby zatrudnionej są przygotowywania paczek do wysyłki.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– elastyczność, zwinność
– sprawne dłonie
– możliwość wyjazdu do Holandii na 2 miesiące
– prawo jazdy jest mile widziane
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– chęć pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:
– pracę od 29 marca
– płaca jest uzależniona od wieku pracownika
– oferujemy miejsce zamieszkania
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do rejestrowania się maila: pollux.poznan@pollux-international.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23f2mc/

ID ogłoszenia: 412550f1d83b61a6

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.