€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Alkmaar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Alkmaar
  • Opublikowany: 10 września 2014 01:12

Szukamy osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Alkmaar na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Alkmaar
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– krojenie warzyw i owoców
– mycie produktów
– kontrolowanie jakości produkcji
– mieszanie składników do sałatek
– pakowanie, etykietowanie, kodowanie
– przygotowywanie zapakowanych sałatek do magazynowania

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granicę na pół roku
– przestrzeganie zasad czystości i higieny osobistej
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zaangażowanie, punktualność
– osoba niekarana z dokumentem potwierdzającym do wglądu

Oferujemy:
– pracę zmianową
– legalne zatrudnienie
– dobre warunki pracownicze
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w razie pytań
– szybkie przeszkolenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: SAŁATKI i w treści dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 685540f74c897eff

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Alkmaar”

  1. PRACA W HOLANDII OD ZARAZ na 26 września 2014 @ 16:45

    Nazywam sie Malgorzata. jestem zainteresowana oferta.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.