€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy montażu bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Breda
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2014 16:29

Od zaraz dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy montażu części elektronicznych. Oferta z Bredy dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres ok. 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za montowanie części elektronicznych do takich sprzętów jak laptopy, komputery czy telewizory LCD. Praca odbywać się będzie przy linii montażowej.

Wymagania:
– sprawne i zwinne dłonie
– szybkość ale i dokładność w wykonywaniu powtarzających się czynności
– chęć do pracy na zmiany i w soboty
– języka angielski bądź niemiecki będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– osoby pasjonujące się elektroniką

Oferujemy:
– legalną pracę
– dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu
– transport do pracy i płatne zakwaterowanie zapewnione
– na miejscu opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: aleksandra.zawadzka@pran.pl prosimy o dopisanie w tytule: montaż elektroniki

Źródło:

ID ogłoszenia: 495373741a63f23

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji przy montażu bez języka Breda”

  1. jestesmy z ukrainy jest nas 10 osob mamy aktualne wizy pracownicze prosze o kontakt

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.