€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 22:10

Producent kanapek od zaraz szuka pakowaczy do pracy w Holandii. Oferta z Tilburga na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– stanie przy linii produkcyjnej i zajmowanie się pakowaniem kanapek
– kodowanie produktów
– dbanie o nieprzerwanie ciągłości produkcyjnej
– donoszenie składników na taśmę
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
– podjęcie pracy również na zmiany
– gotowość do pozostania za granicą w okresie Świąt Bożego Narodzenia
– dobre zdrowie
– przestrzeganie zasad BHP
– język niemiecki bądź angielski w stopniu dobrym

Oferujemy:
– legalną pracę na pół roku
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– dla chętnych możliwość stałej współpracy
– dobre wynagrodzenie
– dla pracowników z długim stażem możliwość podwyżki
– proponujemy zakwaterowanie na czas trwania umowy
– ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– pomoc polskiego opiekuna
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz znajdujący się na stronie:  tnsgroup.startpraca.pl/application/form/198040/0/1/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23214h/

ID ogłoszenia: 370548dee27a5e62

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii na produkcji kanapek bez znajomości języka Tilburg”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą mam auto moj numer 048507645643 Pracowałem w zakładzie mięsnym mam sofi numer

  2. para szuka pracy na 18 grudnia 2014 @ 09:12

    jesteśmy parą ona 25l on 35l chentnie podejmiemy prace na lini produkcyjnej pracowaliśmy juz na podobnym stanowisku w Niemczech posiadamy sofi numer oto nasz numer 797-376-477 jak i chentnie zostaniemy na okres świąteczny a równierz bardo chentnie zostaniemy na stałe .. z pozdrowieniami Krzysztof

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.