€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 01:40

Zatrudnimy pracowników bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Oferta z Rotterdamu w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów uprawianych w szklarni.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o prawidłowe nawożenie i nawadnianie kwiatów
– przesadzanie oraz zbieranie kwiatów
– sortowanie, pakowanie roślin
– przygotowywanie do dalszej wysyłki
– praca odbywa się w szklarni

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– osoby młode, energiczne, pełne wigoru
– szybkie ale zarazem dokładne wykonywanie zadań
– posiadanie doświadczenia przy kwiatach będzie atutem
– staranność, punktualność, zaangażowanie, chęć do pracy

Oferujemy:
– dobrą pracę na holenderskich zasadach
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przejazdy do pracy
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– pomagamy w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: worksupport.735993@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-rotterdam/

ID ogłoszenia: 47354af1bb7c3d86

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Rotterdam”

  1. maciej wolny na 10 stycznia 2015 @ 17:09

    dzien dobry jestem zainteresowany ogloszeniem mam 33 lata posiadam komplet dokumetow tj dowod osobisty numer sofi konto holenderskie prawo jazdy a nawet vca pozatym mowie dobrze po angielsku po holendersku tez sie dogadam 2 lata doswiadczenia w sktorze ogrodniczym ponadto w innych tez gotowy do pracy od zaraz bez nalogow nie karany podaje numer komorki 667624817 pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, posiadam doswiadczenie w tego typu pracach, proszę o kontakt. Mój nr tel+4915215809143
    lub legion1973@interia.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.