€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez języka produkcja dań gotowych Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Bunschoten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-12 miesięcy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 02:22

Firma zagraniczna z Bunschoten szuka od zaraz osób do pracy w Holandii przy pakowaniu dań. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Oferta aktualna nawet na 12 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Bunschoten
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik dba, aby taśma produkcyjna była w ciągłych ruchu
– zajmowanie się pakowaniem dań mrożonych
– sprawdzanie jakości wytworzonych towarów
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy zmianowej
– zdolność do pracy po godzinach
– najchętniej przyjmujemy osoby mogące pracować również w weekendy
– pozostanie w Holandii do 12 miesięcy
– zatrudniamy absolwentów bądź osoby bezrobotne (przez co najmniej rok czasu)
– mile widziana umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– wsparcie w pierwszych dniach
– obecność polskiego opiekuna zmiany
– zatrudnienie od 6 do 12 miesięcy
– dobrze płatną pracę zmianową
– transport wewnętrzny
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV na maila: gnoth@covebo.pl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-dan-mrozonych-bunschoten-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 5755e39547b5fa0