€252 euro miesięcznie

Oferta pracy w Finlandii przy opiece nad dziećmi Siuntio bez języka fińskiego

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Siuntio
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 do 12 mcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: dobra znajomość angielskiego, fińskiego lub szwedzkiego
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 02:28

Fińska rodzina poszukuje opiekunki dziecięcej w charakterze au pair. Oferta pracy w Finalndii w Siuntio bez znajomości języka fińskiego od września przy opiece nad dziećmi z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca/au pair

Lokalizacja: Siuntio, Finlandia

Zarobki: kieszonkowe w wysokości 252 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w domu z dwójką dzieci w wieku 12 oraz 8 lat.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pomoc rodzinie w opiece nad dziećmi, pomoc w nauce, przygotowanie jedzenia, zabawa, dbanie o przestrzeganie planu dziennego, zawożenie na zajęcia dodatkowe.
  • Inne prace domowe

Oczekiwania:

  • duża odpowiedzialność, cierpliwość
  • znajomość komunikatywna jednego z języków: angielski, szwedzki lub fiński
  • doświadczenie w pracy przy dzieciach
  • poszukiwane są kobiety pomiędzy 18 a 29 rokiem życia
  • Osoba którą szukamy musi być bezdzieta, niezamężna oraz bez jakichkolwiek nałogów.

Oferujemy:

  • legalny wyjazd
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w oddzielnym pokoju w domu rodziny Fińskiej
  • bezpłatne wyżywienie
  • 2 tygodnie płatnego urlopu
  • 30 h pracy tygodniowo
  • pracodawca zapewnia bezpłatnie bilet na komunikację miejską
  • karta EKUZ
  • minimalnie 1 dzień wolny tygodniowo

Aplikacja:
prosimy o kontakt mailowy:

  • a.kaczorowska@prowork.com.pl

można również kontaktować się telefonicznie: 502095536

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/au_pair_finlandia,ogloszenie,20140723144705.html

ID ogłoszenia: 21053d2c97d25375

ilość wszystkich wyświetleń: 2596, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.