DKK128 brutto/h

Oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji jogurtów bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez języka
  • Opublikowany: 9 lipca 2019 20:27
  • Wygasa: 4 dni, 8 godzin

Pracodawca z Kopenhagi poszukuje od zaraz osób do pracy w Danii na produkcji jogurtów. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych;
  • konieczne jest przestrzeganie zasad BHP, czyli odpowiednie ubranie, fartuszek, czepek, buty oraz brak sztucznych włosów, paznokci, rzęs oraz makijażu;
  • zadaniem będzie kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • staranne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • samodyscyplina oraz solidność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK miesięcznie;
  • pracę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres:

Sikker2019@execs.com z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/37/19.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 4225d24d3113890b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.