DKK132/h brutto

Oferta pracy w Danii 2018 od zaraz na magazynie spożywczym bez języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2017 01:54

Dostępna od zaraz opcja pracy w Danii 2018 na magazynie spożywczym. Zatrudnimy chętnie w hurtowni z Aarhus kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Aarhus, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 132 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na nowoczesnym magazynie przy zbieraniu hurtowo zamówionych towarów na palety
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie produktów do wysyłki
  • obowiązki będą wykonywane z użyciem skanera oraz wózka

Wymagania:

  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • dobra kondycja
  • posiadanie doświadczenia jako komisjoner na magazynie
  • świetne zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość i pracowitość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zakwaterowanie za 3600 DKK miesięcznie
  • legalne zatrudnienie w Danii od zaraz
  • pracę z okresem na próbę
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com

Wiadomość prosimy zatytułować „skr/66/17 imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-na-magazynie-spozywczym-bez-znajomosci-jezyka-aarhus/

ID ogłoszenia: 8635a46c87642a4c