$do uzgodnienia

Oferta pracy w Danii na produkcji przy sortowaniu Grindsted bez języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Grindsted
  • Opublikowany: 21 marca 2014 13:30

Szukamy pracowników na linię produkcyjną w przetwórni owocowo warzywnej z Grindsted. Sezonowa praca w Danii przy sortowaniu dla osób bez znajomości języka duńskiego- wystarczy angielski.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Grindsted

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w przetwórni owoców i warzyw.
  • Zadania w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie pomoc przy sortowaniu warzyw i owoców.
  • Praca w okresie sezonu na warzywa i owoce z upraw polowych.

Oczekiwania:

  • dobry wzrok, zręczność, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć podjęcia pracy sezonowej
  • brak nałogów
  • motywacja do podjęcia pracy
  • komunikatywność

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • umowa o pracę na czas określony
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • zapewnione zakwaterowanie płatne przez pracownika

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 800532c0c3f07861

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.