€9 euro/h brutto

Oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji mebli bez znajomości języka 2015 Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aalborg
  • Opublikowany: 28 marca 2015 01:06

Szukamy od zaraz pracowników produkcyjnych bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii na linii produkcyjnej 2015 przy pakowaniu mebli kuchennych. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, Aalborg
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie mebli kuchennych oraz układanie paczek na palety.

Wymagania:
– osoby z kwalifikacjami niezbędnymi do prowadzenia wózków widłowych będą mile widziane
– posiadanie doświadczenia przy pakowaniu produkcyjnym będzie atutem
– zdolność do pracowania w zespole
– osoba otwarta, komunikatywna
– dobre drowie
– szybkość pakowania

Oferujemy:
– zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach
– jasne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie zgodne z duńskimi płacami
– oferujemy lunche
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@workingservice.pl z tytułem: pakowanie artykułów drewnianych Dania.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-na-produkcji-mebli-kuchennych-jako-pakowacz-aalborg/

ID ogłoszenia: 5855515c104e6630

5 komentarzy na “Oferta pracy w Danii od zaraz na produkcji mebli bez znajomości języka 2015 Aalborg”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą -proszę o kontakt -794-445-313,mam doświadczenie pracowałem już za granicą-ponad 3 lata

  2. Pakowanie artykułów drewnianych. na 6 kwietnia 2015 @ 12:31

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą..Mam 40 lat i o 8 jeżdze do pracy do Dani…Potrafie pracować w grupach nie sprawia mi to problemów,i potrafie pakować a i z meblami z pewnością sobie poradze…Nie wiem czy ten żart jest na miejscu,ale co mi tam..Pozdrawiam Mariusz…

  3. pakowanie artykulow drewnianych na 12 kwietnia 2015 @ 18:46

    Witam jestem zainteresowana praca .Mam 50 lat ,mam zezwolenie na prace w Danii .

  4. pakowanie mebli paczki na 27 kwietnia 2015 @ 10:10

    Witam jestem stolarz meblowym od15 lat pracuję znanej w Polsce dużej fabryce mebli na tym stanowisku pakowacz mebli organizuje pracę podstawiam elementy pakowania czytam rysunki jestem ambitny szybko się uczę nowych zadań o to mój numer tel 785945354

  5. Przemysław na 27 kwietnia 2015 @ 17:07

    Szanowni Państwo, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Posiadam uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i doświadczenie w tym zakresie. Szybko się uczę, łatwo odnajduję się w nowym środowisku. Potrafię pracować w grupie. Z poważaniem Przemysław S.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.