SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie odzieży bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 28 września 2015 00:20

Dam od zaraz pracę w Danii na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu odzieży. Oferta z Odense dla magazynierów bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Dania, Odense
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 012/10/Dania

Zadania:
Osoba zatrudniona pracując na magazynie będzie zobowiązania do zbierania zamówień, pakowania produktów, porządkowania półek, wysyłania paczek do klientów itp.

Wymagania:
– należy podjąć pracę na okres minimum 3 miesięcy
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– zdolność podjęcia pracy na dłuższy okres
– niezawodność, punktualność, samodzielność
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– legalną pracę na okres minimum 3 miesięcy
– umowa zostaje podpisana z agencją zatrudnienia
– dla sprawdzonych pracowników przedłużenie umowy już bezpośrednio u pracodawcy
– wspieramy przy szukaniu zakwaterowania
– na miejscu zapewniamy kontakt z opiekunem

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania ofert na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 012/10/Dania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/zbieranie-zamowien-na-magazynie-praca-dania-bez-jezyka-od-zaraz-odense/

ID ogłoszenia: 139560866ba522fc

5 komentarzy na “Oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie odzieży bez znajomości języka Odense”

  1. Witam. Mam 24 lata, posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kategorii B. Jestem zainteresowany Wasza ofertą, proszę o kontakt.

  2. justyna i adrian na 5 października 2015 @ 20:30

    Jesteśmy zainteresowani państwa propozycja pracy.Zależy nam na pracy która jest uczciwa.

  3. Joanna i Krzysztof na 6 października 2015 @ 15:39

    Jesteśmy pracowita para poszukująca pracy na stanowisku pracownik magazynu jesteśmy pracowita para dyspozycyjna sprawdzamy się w pracy zespołowej jak i ninwidualnie pracę możemy zacząć od zaraz prosimy o kontakt+48501933587

  4. Witam pracowałem w Danii 5 lat na magazynie i jestem zainteresowany ofertą pracy

  5. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy .Mieszkam wOdense.Ostatnio pracowałam przy pakowaniu owoców i warzyw w Danii.Pracowita ,dyspozycyjna.Prosze o kontakt na podany adres poczty