DKKdo uzgodnienia

Oferta pracy w Danii na budowie dla malarza od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Znajomość języków: bez języka duńskiego
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 00:40

Poszukiwani malarze na budowę od zaraz. Aktualna oferta pracy w Danii bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz bardzo dobrym wynagrodzeniem, oraz stabilną umową na jasnych zasadach.

Stanowisko: malarz budowlany.

Miejsce zatrudnienia: Dania.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • prace na wysokościach;
  • stawianie rusztowań;
  • naprawianie struktury ścian;
  • tapetowanie;
  • tynkowanie;
  • malowanie z użyciem różnych narzędzi, aby osiągnąć konkretne efekty;
  • tworzenie odpowiednich mieszanek farb i tynków;
  • piaskowanie, usuwanie poprzednich warstw farby.

Oczekiwania:

  • certyfikaty poświadczające umiejętność prac wysokościowych będą plusem;
  • certyfikat lub dyplom dekarski;
  • dobra znajomość języka angielskiego, dodatkową zaletą będzie znajomość duńskiego;
  • posiadanie prawa jazdy kat.B i własnego samochodu;
  • możliwość podróżowania autem na trasie Polska-Dania;
  • zezwolenie na pracę w Danii;
  • co najmniej 5-cio letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobrze płatne i stabilne stanowisko;
  • zakwaterowanie;
  • umowę na duńskich warunkach;
  • pomoc w sprawach formalnych.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, aplikacja powinna zawierać:
CV wraz z udokumentowanym doświadczeniem z ostatnich pięciu lat wraz z podanym kontaktem do pracodawców;
dyplom lub certyfikat poświadczający umiejętności dekarskie;
referencje od dwóch pracodawców z ostatnich lat, plusem będą z pracy za granicą.

Aplikacje należy składać poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” pod linkiem:

ID ogłoszenia: 48456ba593235360

ilość wszystkich wyświetleń: 1255, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Danii na budowie dla malarza od zaraz bez znajomości języka”

  1. dupa jas zielony groszek na 16 lutego 2016 @ 14:50

    spierdalaj psi wytrysku moze ci jeszcze laske zrobic skurwysynie