DKK118,80 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii na budowie dla malarza bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: wiosna 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 01:49

Firma budowlana aktualnie rekrutuje malarzy do pracy w Danii przy wykończeniach. Zatrudnienie w budownictwie przy malowaniu ścian, sufitów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 118,80 DKK/h brutto
Start: wiosna 2015
Liczba osób: 3-7

Zadania:
– zajmowanie się malowaniem ścian i sufitów
– obsługiwanie agregatorów malarskich ( Mark Max od GRACO i WAGNER)
– prace odbywają się na dużych placach budowy

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku oraz wcześniejsze prace z agregatorami malarskimi
– umiejętność malowania dużych powierzchni
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk
– osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu
– mile widziane osoby posługujące się językiem obcym
– gotowość rozpoczęcia pracy w okresie wiosennym
– sprawność manualna
– precyzja, dokładność, staranność
– wywiązywanie się z zadań
– posiadanie samochodu będzie atutem

Oferujemy:
– pracę dla 3-7 malarzy
– zatrudnienie na duńskich warunkach
– legalną pracę na pół roku z możliwością przedłużenia nawet do 12 miesięcy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie (możliwe również rozliczanie na akord)
– odprowadzanie składek (emerytalne 8%; urlopowe 19% wynagrodzenia brutto)
– w tygodniu zapewniamy 37 godzin pracy
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– w razie potrzeby na miejscu jest obecna asystentka polskojęzyczna
– dodatki do zamieszkania, wyżywienia czy przejazdy do Polski
– świadczenia rodzinne (kwartalnie 3000,00 DKK)
– w marcu rozpoczynamy rozmowy kwalifikacyjne

Aplikacja:
Wszystkie pytania i zgłoszenia prosimy prowadzić na maila: info@becke.dk

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/malarz_budowlany_w_danii,ogloszenie,20150216065635.html

ID ogłoszenia: 32254ea6f777d3ef

2 komentarze na “Oferta pracy w Danii na budowie dla malarza bez znajomości języka”

  1. Marcin Stachura na 5 marca 2015 @ 17:52

    witam jestem zainteresowany oferta. Nadmieniam iż pracowaem już w Danii w charakterze pracownika budowlanego i posiadam ważna zołta kartę oraz numer CPR Proszę o kontakt pod numerem tel. 048 508 430 206 pozdrawiam

  2. damian lichosik na 17 marca 2015 @ 08:07

    jestem zainteresowany waszą ofertą pracowałem jako malarz we francji a w zeszłym roku w dani proszę o kątakt pod numer 790528784 pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.