DKKdo ustalenia

Oferta pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Opublikowany: 16 października 2014 23:36

Drukarnia zatrudni pakowaczy do pracy w Danii przy pakowaniu zamówień do kopert i kartonów. Stanowisko aktualne dla kobiet i mężczyzn z doświadczeniem w zadaniach wymagających sprawności manualnej.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca w drukarni, w której pracownik będzie pakować różnego rodzaju produkty do kopert i kartonów.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia przy pakowaniu będzie atutem
– zatrudnienie dla osób energicznych z zapałem do pracy
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– chęć do pracy za granicą
-zwinne dłonie
– dokładne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wdrożenie w system firmy
– odpowiedzi na pytania
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: drukarniadania@wp.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_drukarni__dania,ogloszenie,20141013162700.html

ID ogłoszenia: 62254400f05c101a

ilość wszystkich wyświetleń: 4898, dzisiaj: 2

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.