DKK128 brutto/h

Oferta pracy w Danii bez znajomości języka na produkcji jogurtów od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2021 23:46

Fabryka z Kopenhagi poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji jogurtów z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie, a także dbanie o wysoką jakość produkcji, obsługa urządzeń produkcyjnych itp.;
  • do obowiązków będzie należało także dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie wysokich norm BHP.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia na stałe;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja2021@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/24/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-jogurtow-praca-dania-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-kopenhadze/

ID ogłoszenia: 63360a3c9a000600