DKKdo ustalenia

Oferta pracy w Danii bez języka przy sprzątaniu mieszkań od zaraz Sakskøbing

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Sakskøbing
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 03:24

Zatrudnimy od zaraz w firmie sprzątającej z Sakskøbing kandydatów bez znajomości języka. Opcja pracy w Danii przy sprzątaniu mieszkań prywatnych i lokali firmowych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Sakskøbing, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na kompleksowym sprzątaniu biur oraz mieszkań prywatnych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • pełna dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Danii od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalną umowę na warunkach obowiązujących w Danii
  • zapewnione na miejscu płatne zamieszkanie
  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • pracę w Danii możliwą od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

0048603197171 lub 004527449129 Jolanta

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-personelu-sprzatajacego-sakskobing,oferta,5759742

ID ogłoszenia: 5555a688454aa14d