€1500 euro za miesiąc brutto

Oferta pracy w Belgii na magazynie przy załadunku bez języka od zaraz Ghent

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Ghent
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 00:54

Od zaraz szukamy magazynierów bez znajomości języka urzędowego do pracy w Belgii. Oferta z Ghent przy załadunku i rozładunku towarów. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Belgia, Ghent
Wynagrodzenie: 1500 euro za miesiąc brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie zajmował się załadunkiem i rozładunkiem samochodów ciężarowych. Następnie otrzymany towar będzie przewozić za pomocą wózka widłowego na magazyn.

Wymagania:
– osoba energiczna chętna do ciężkiej pracy
– wytrzymałość fizyczna i psychiczna
– umiejętność prowadzenia wózków widłowych plus uprawnienia
– przyjazd własnym samochodem
– język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na czas określony
– oferujemy miejsce noclegowe
– pomoc opiekuna na miejscu
– szybkie przeszkolenie w pierwszym dniu
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/fizyczny-pracownik-magazynowy-z-autem-2421620.html

ID ogłoszenia: 31053c5a63f939d1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.