£6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii w hotelu od zaraz sprzątanie – pokojówka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 03:02

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Londynie na stanowisku pokojówki w hotelu. Wszyscy kandydaci powinni dobrze znać język angielski.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: stawka 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • praca fizyczna w hotelach przy sprzątaniu pokoi gościnnych
  • reprezentowanie hotelu
  • wykonywanie swoich zadań zgodnie z obowiązującymi standardami

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • entuzjazm
  • dokładność, pracowitość, rzetelność
  • posiadanie aktualnego dowodu osobistego jest konieczne
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • Praca w systemie dwuzmianowym- 1 zmiana od 8 do 16 – od 3 do 5 razy w tygodniu, 2 zmiana od 17 do 22- również ok 3 do 5 razy tygodniowo
  • ilość dni pracujących uzależniona jest od ilości gości.
  • zatrudnienie na stałe
  • dobre warunki zatrudnienia
  • zapewniony uniform
  • zapewniony posiłek

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

  • dam-prace-london@wp.pl

kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 07440441679

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-22g97h/

ID ogłoszenia: 93853e55ce824242

ilość wszystkich wyświetleń: 3443, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii w hotelu od zaraz sprzątanie – pokojówka Londyn”

  1. Pokojówka na 9 sierpnia 2014 @ 15:13

    Witam .Jestem zainteresowana ofertą i gotowa do podjęcia pracy od zaraz.Pracowitość, sumienność, precyzja,łatwość w nawiązywaniu kontaktów , zaangażowanie to moje mocne strony.Nie znam języka ale szybko się uczę a praca w Anglii była by dodatkową motywacją.Proszę zaryzykować wybierając zatrudniając właśnie mnie a zyskają państwo na pracowniku jakich dziś mało.Mój numer tel.518156638,e -meil jolantadudzik@op.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.