£8 brutto za godzinę

Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu lodów od zaraz w chłodni Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 00:37

Magazyn chłodniczy w Londynie poszukuje pracowników do pakowania wyrobów spożywczych od zaraz. Praca w Anglii dla Polaków z satysfakcjonującym wynagrodzeniem oraz szkoleniem początkowym.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Anglia, Londyn.

Stawka godzinowa: 8,80 funtów brutto.

Zadania na stanowisku:
praca będzie polegała na pakowaniu wyrobów lodowych w niskiej temperaturze (-24 stopnie). Odzież ochronną zapewnia pracodawca. Ze względu na swój charakter jest to praca raczej dla mężczyzn.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • możliwość pracy w niskich temperaturach;
  • umiejętność języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • angielskie konto bankowe oraz numer NIN;
  • zamieszkanie w Londynie lub okolicach;
  • preferowani Panowie;
  • odpowiedzialność i dokładność.

Oferujemy:

  • pracę na stałą zmianę 9.00 – 18.00;
  • odzież roboczą chroniącą przed niskimi temperaturami;
  • rzetelne przeszkolenie;
  • legalną umowę o pracę na angielskich zasadach;
  • składki oraz ubezpieczenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:
hr@pbsg.co.uk

W tytule wiadomości należy umieścić: „Chłodnia”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-w-chlodni-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 56956c3a5d8c6d73

ilość wszystkich wyświetleń: 1186, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu lodów od zaraz w chłodni Londyn”

  1. Andrzej Mroziński na 3 marca 2016 @ 10:49

    Witam! Jestem zainteresowany pracą.Ukończyłem Technikum Spożywcze o specjalności Technolog Chłodnictwa.Pracowałem w chłodni kilka lat w Polsce.Mam 47 lat
    Dobry stan zdrowia. Nie piję i nie palę.Jestem sumienny,punktualny i rzetelny
    Mój tel.+48 602 751 237