£7,80 GBP za godz. brutto

Oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka na produkcji ciastek Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 20:51

Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek. Oferta z Londynu od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie na 3 miesiące z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,80 GBP za godz. brutto
Liczba osób: 6
Start: od zaraz

Zadania:
– należy cyklicznie dostarczać produkty na taśmę
– obsługiwanie maszyn pakujących
– układanie po 12 ciastek w opakowania
– kontrolowanie jakości wyrobów
– układanie paczek w kartonach
– magazynowanie produktów
– prace porządkowe na stanowisku

Wymagania:
– wymagane jest posiadanie doświadczenia w branży spożywczej
– należy ukazać aktualną książeczkę sanitarno – epidemilogiczną
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– szybkość wykonywania zadań
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– nadgodziny i zmiany nocne są dodatkowo płatne
– miejsce do zamieszkania w cenie około 80 GBP za każdy tydzień
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– zapewniamy przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
W celu rejestracji należy wysłać zgłoszenie na maila: uk-employment@europe.cpm z tematem: produkcja ciastek Londyn 2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-pakowacza-na-produkcji-ciastek-bez-jezyka-londyn-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 85055c39699e314b

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii od zaraz bez języka na produkcji ciastek Londyn”

  1. Witam. Jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani państwa ofertą. Mamy doświadczenie na tym stanowisku. Prosimy o kontakt 506573775. Serdecznie pozdrawiamy.

  2. Marcin lodz na 24 września 2015 @ 00:11

    Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy w przeszlosci bylem zatrudniony na podobnym stanowisku. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz i podjecia pracy na tym stanowisku bym byl wdzieczny za kontakt pod numerem tel.533562944