£6,31-11,82 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Basildon

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Basildon
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2014 01:23

Poszukujemy pracowników fizycznych bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Basildon na magazynie przy pakowaniu oraz załadunku i rozładunku towarów. Pracodawca wymaga znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Basildon
Wynagrodzenie: 6,31-11,82 GBP za godz.

Zadania:
– prace magazynowe
– układanie produktów na półkach
– przyjmowanie zamówień i wyszukiwanie ich w magazynie
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
– pakowanie oraz kodowanie produktów

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– osoba odpowiedzialna, punktualna, rzetelnie wykonująca zadania
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– przestrzeganie zasad BHP
– otwartość na ludzi
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– podpisanie umowy tymczasowej
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: polandindustrial@transline.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 46953fe3473850af

2 komentarze na “Oferta pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Basildon”

  1. XXXWODZUXXX na 30 sierpnia 2014 @ 20:26

    Witam jestem bardzo zainteresowany. Oferta zdaję się być atrakcyjna. Posiadam certyfikat który upoważnia mnie do kierowania wszystkich rodzajów wózków jezdniowych ( Kategoria 2WJO ) na obszarze całej Europy. Chętnie podejmę pracę na dłuższy okres (także na stałe) . Znam język Angielski w stopniu dobrym. Mój numer kontaktowy to 793661910.

  2. Marek Bielicz na 31 sierpnia 2014 @ 17:36

    Witam.
    Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, mam dobry stan zdrowia i chęć do pracy
    w Anglii.
    Pozdrawiam.
    Marek Bielicz.