£od zaraz

Oferta pracy w Anglii dla par bez języka przy pakowaniu perfum Londyn 2016

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 00:59

Potrzebujemy pilnie pakowaczy do pracy w Anglii na rok 2016 bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w Londynie dla par przy pakowaniu perfum na magazynie. Stanowisko aktualne na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4 (2 pary)

Zadania:
– rozpakowywanie kartonów z nową dostawą
– perfumy należy zapakować
– przyklejanie etykiet oraz naklejek antykradzieżowych

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy za granicą
– sprawne dłonie
– możliwość wykonywania pracy monotonnej
– wyrobienie norm dziennych
– zależy nam na osobach potrafiących pracować wydajnie
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest mile widziana
– zdolność podjęcia pracy na okres świąteczny
– niekaralność potwierdzona zaświadczeniem

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– rozpoczęcie pracy bez konieczności znajomości języka angielskiego
– pracę na angielskich warunkach na okres 3 miesięcy
– miejsce do spania w cenie 100 GBP płatne co tydzień od pary
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– wyrobienie nadgodzin
– pomoc w kwestiach administracyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: uk-employment@europe.com z tematem: pakowanie perfum Londyn 12/2015-02/2016

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2016/

ID ogłoszenia: 38056563ec0de21e

9 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii dla par bez języka przy pakowaniu perfum Londyn 2016”

  1. paulina andrzejczuk na 26 listopada 2015 @ 14:50

    witam jestem z partnerem zainteresowana prosimy o kontakt 720 842 107 pozdrawiam

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z partnerem podjęciem pracy od zaraz. Proszę o kontakt 503097287

  3. Witam. bylibyśmy z narzeczonym zainteresowani tą ofertą pracy. prosimy o kontakt. 536 931 113.
    pozdrawiam

  4. Witam,
    Ja wraz z partnerem jesteśmy zaineresowani państwa ofertą pracy .
    Proszę o kontakt 798301166

  5. Marzena Kulas na 10 grudnia 2015 @ 14:32

    Witam serdecznie, jestem wraz z mężem zainteresowana państwa ofertą pracy od zaraz jesteśmy gotowi na wyjazd.Pozdrawiam i czekam na kontakt mój telefon 518 112 250

  6. J.Warchalowska na 19 grudnia 2015 @ 23:23

    Witam wraz z partenerem jesteśmy ziabteresowani oferta pracy. obecnie juz jestesmy w Anglii prosze o kontakt wyslemy cv .
    czekamy na kontakt pod nr tel 07936792718

  7. Jestem zaineresowana wyjazdem z chlopakiem i to bardzo prosze o kontak moj numer to 781072347

  8. 2 Pary chętne do podjecia pracy od zaraz nr telefonu : 535 255 023

  9. Marlena i Mateusz na 7 lutego 2016 @ 15:24

    Witam, jesteśmy młodą, energiczną parą zainteresowaną tym ogłoszeniem. Poszukujemy pracy na okres 3 miesięcy lipiec-wrzesień 2016. Proszę o kontrakt na e-mail lub pod numer 660345064