£8,85 brutto/h

Oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2019 20:02

Przy pakowaniu perfum potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym prze pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,85 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem jest rozpakowywanie kartonów z perfumami, zrywanie etykiet, a następnie ich powtórne pakowanie, naklejanie etykiet oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych na nowe opakowania.

Wymagania:

  • zręczność i dobry wzrok;
  • szybkie tempo pracy;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na magazynie przy pakowaniu;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • tymczasową pracę w brytyjskiej firmie;
  • odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu, gdzie cena za pokój wynosi 50 GBP na tydzień od osoby;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • wsparcie przy zakładaniu konta w UK, a także z innymi formalnościami.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem: uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości należy podać: „pakowanie perfum Londyn 06/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-londyn-2019/

ID ogłoszenia: 9675cf002aea47bb