$7,20 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na produkcji czekoladek Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2015 22:51

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii na 3 miesiące. Oferta z Liverpoolu na linii produkcyjnej przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto
Liczba stanowisk: 5
Start: od zaraz

Zadania:
Należy wkładać czekoladki do plastikowych foremek z zachowaniem wysokiego standardu higieny osobistej. Pracownik będzie również kontrolować zapakowane czekoladki w celu usunięcia tych niespełniających norm produkcyjnych.

Wymagania:
– spostrzegawczość
– szybkość reagowania
– bez problemów ze zdrowiem
– przestrzeganie higieny osobistej
– szybki przyjazd do Liverpoolu
– mile widziane będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie atutem

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– legalną pracę na 3 miesiące
– oferujemy możliwość dorobienia przy wypracowaniu nadgodzin
– miejsce do zamieszkania w cenie 50 GBP tygodniowo
– dobre warunki mieszkaniowe
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wspieramy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na adres mailowy: uk-employment@europe.com z tematem: pakowanie czekoladek Liverpool 2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-liverpool-sierpien-2015/

ID ogłoszenia: 7655abdcfe42479

8 komentarzy na “Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka na produkcji czekoladek Liverpool”

  1. Krzysztof Bielawski i Iwona Bielawska na 20 lipca 2015 @ 06:27

    Witam,
    wraz z moją siostrą zainteresowani jesteśmy Państwa ofertą,w pełni dyspozycyjni.
    Na Państwa e-maila wysłaliśmy nasze CV.
    Numer kontaktowy do mnie: +48 501 017 532

    Z Poważaniem

    Krzysztof i Iwona

  2. Emila i Adam na 20 lipca 2015 @ 12:06

    hej jestesmy zainteresowani praca czy jest aktualna mamy doswiadczenie prosimy o kontakt lub meil

    emila220@poczta.onet.pl
    tel + 48 797 277 947

  3. Witam, jestem zainteresowana z chłopakiem Państwa ogłoszeniem. Proszę o kontakt e-mail izabelaa94@gmail.com lub tel 881537965.

  4. Sebastian na 20 lipca 2015 @ 20:31

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mężczyzna lat 27 nie karany . Mogę wyjechać od zaraz , Dodatkowo posiadam prawo jazdy B ,C+E . Tel ; 505 335 282.

  5. Weronika i Bartłomiej na 23 lipca 2015 @ 19:35

    Witam
    Jesteśmy zainteresowani ofertą
    Posiadamy doświadczenie na produkcji
    Prosimy o kontakt na numer : 737 558 277
    e-mail:bartek199339@gmail.com

  6. klaudia.fratczak na 25 lipca 2015 @ 12:35

    obecnie przebywam w Liverpool, szukam pracy. jestem zainteresowana Waszą ofertą. Podejmę się pracy od zaraz. oto mój nume telefonu +447404329816 proszę o szybki kontakt

  7. Robert i Kinga na 26 lipca 2015 @ 12:09

    Witam jestem zainteresowana państwa oferta odnośnie pracy za granica wraz z narzeczonym. Mamy doświadczenie na produkcji. Możliwość wyjechania od zaraz. Tel . 730652350

  8. Witam od nie dawna jestem w Anglii jestem zainteresowana tą oferta nie znam języka podejmę każdą pracę na linii mój nr.tel:07763668408 Grażyna Dąbrowska

Zostaw odpowiedź do Weronika i Bartłomiej