£355 tygodniowo

Oferta od zaraz fizyczna praca w Anglii 2018 myjnia samochodowa Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Southampton
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawowy język angielski
  • Opublikowany: 26 października 2018 22:34

Poszukiwane osoby od zaraz do fizycznej pracy w Anglii 2018. Myjnia samochodowa z Southampton zatrudni Polaków. Doświadczenie przy podobnych zadaniach nie jest wymogiem, ale będzie mile widziane.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Southampton, Wielka Brytania.

Zarobki: 355 funtów tygodniowo.

Początek pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • mycie samochodów serwisowych;
  • sprzątanie wnętrz aut;
  • inne zadania zlecone przez szefa;
  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 i w soboty 8:00-13:00.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na myjni samochodowej;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • uczciwość i sumienność;
  • kultura osobista i przyjazne podejście;
  • self-employment;
  • dokładność;
  • poczucie estetyki;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w Wielkiej Brytanii;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • przyjemną atmosferę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nauki nowych rzeczy;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci! Prosimy kontaktować się z Panem Darkiem, pod numerem:

07563807570.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-anglii-od-zaraz-southampton-myjnia-samochodowa/

ID ogłoszenia: 7915bd2fcb50a332

ilość wszystkich wyświetleń: 49, dzisiaj: 1