NOK95-100 NOK/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii sprzątanie mieszkań od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 4 listopada 2014 00:08

Firma sprzątająca z Oslo szuka kobiet do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od kandydatek oczekujemy znajomości języka angielskiego bądź norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 95-100 NOK/h

Zadania:
Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie porządku w pomieszczeniach. Do jej zadań należy: zamiatanie i zmywanie podłogi, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzy, czyszczenie urządzeń sanitarnych, itp.

Wymagania:
– umiejętność pracy samodzielnej
– dokładność, sumienność, obowiązkowość, uczciwość
– dobre poczucie czasu
– umiejętność ustalenia kolejności poszczególnych zadań
– ogólna sprawność fizyczna
– doświadczenie na danym stanowisku
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– chęć wyjazdu od zaraz
– zatrudniona jest zobowiązana samodzielnie dotrzeć do klienta
– znajomość języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– legalną pracę od zaraz
– traktowanie pracownika z szacunkiem
– pracę od poniedziałku do piątku i sporadycznie soboty
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– stałe zlecenia
– pełny wymiar godzin

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataczka_norwegia,ogloszenie,20141022100521.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiety-w-oslo-przy-sprzataniu-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 5525456cf579a982