NOK23500/m-c brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz naprawa palet bez języka Ålesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ålesund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 06:52

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w Ålesund przy naprawie drewnianych palet na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Ålesund, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Płaca: 23500 NOK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprawdzaniu stanu oraz naprawie drewnianych palet z użyciem elektronarzędzi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • zaletą będzie doświadczenie jako stolarz
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę na warunkach norweskich
  • zatrudnienie na czas określony – 6 miesięcy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opiekę medyczną
  • darmowe miejsce do zamieszkania
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • wolne weekendy
  • pracę na cały etat

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/naprawa-palet-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-alesund-2018/

ID ogłoszenia: 3145b3d98ea5547c