NOKdo ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla Kobiet przy sprzątaniu biur Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2014 15:12

Poszukiwane dwie kobiety do fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Oferta ze Sarpsborg dla pracownika fizycznego. Zatrudnienie na okres około 3 miesięcy w godzinach popołudniowych i wieczornych. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu biur w godzinach popołudniowych. Zatrudniona będzie się zajmowała m.in.: odkurzaniem podług/wykładzin, czyszczeniem mebli z kurzu i zanieczyszczeń, opróżnieniem koszy na śmieci, myciem toalet i łazienek itp.

Wymagania:
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy kat.B mile widziane
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– możliwość wyjazdu do Norwegii na 3 miesiące
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę od 17:00 do 24:00
– sprzątanie w parze z drugą kobietą
– legalne zatrudnienie z podpisaniem umowy
– miejsce noclegowe dla dwóch osób w cenie 2500 NOK/mc/os
– możliwość przedłużenia umowy po zakończeniu trwania umowy
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– dla chętnych do wykorzystania nadgodziny

Aplikacja:
Swoje CV prosimy o przesyłanie na maila: Martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule proszę wpisać: sprzątanie biura Sarpsborg.

Źródło:

ID ogłoszenia: 54754103fe00b68a