NOK162/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy melioracji od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2018 02:23

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Drammen dla kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy oczyszczaniu rowów melioracyjnych.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca października 2018

Zarobki: 162 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika fizycznego będzie wykonywanie melioracji rowów
  • obowiązkiem będzie wykaszanie traw, usuwanie śmieci, oczyszczanie dna, odmulanie itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • zatrudnienie od zaraz
  • szkolenia dla pracowników
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pracę na legalnej, norweskiej umowie
  • zapewnione niedrogie zamieszkanie za 2500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Melioracja, Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-melioracji-bez-znajomosci-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 4885ab640f47f511

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.