NOK175/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz Bergen myjnia samochodowa

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 22.12.2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2018 22:02

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka na myjni samochodowej z Bergen. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Norwegia, Bergen.

Stawka godzinowa: 175 NOK/h brutto.

Rozpoczęcie: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • mycie samochodów osobowych;
  • sprzątanie wnętrz aut;
  • wykonywanie zadań zgodnie z pakietem wykupionym przez klienta;
  • inne, niezbędne zadania.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień – od papierosów, alkoholu;
  • samodzielność w działaniu;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • motywacja do pracy;
  • dobra organizacja czasu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do utrzymania porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę do 22.12.2018;
  • wysokie zarobki;
  • płatne zakwaterowanie;
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • premie i dodatki do pensji;

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem maila:

soknadansatte@fast-email.com

Pierwszy wyjazd planujemy już we wrześniu. Reszta wyjazdów w październiku.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 1185b9febe3b2ec1

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka od zaraz Bergen myjnia samochodowa”

  1. Grzegorz Palk na 1 października 2018 @ 09:47

    Witam jestem w okolicach Bergen szukam pracy mój nr telefonu 735756588