€1500-2000 euro/mc netto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w budownictwie dla murarza Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 01:06

Firma budowlana zatrudni murarzy do pracy w Niemczech. Oferta z Bremy na budowie przy wznoszeniu ścian z cegieł i innych materiałów. Pracodawca wymaga doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Brema
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/mc netto

Zadania:
Wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych.

Wymagania:
– doświadczenie jako murarz wymagane
– język niemiecki w stopniu podstawowym
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– dobre wynagrodzenie
– wszystkie świadczenia socjalne
– miejsce zamieszkania
– pomoc polskiego opiekuna w miejscu pracy
– dla chętnych pomoc w ubieganiu się o kindergeld
– możliwość dłuższej współpracy i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim i polskim wraz z klauzulą poufności na adres: dietmargollan@web.de w tytule wpisując: MURARZ

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21590k/

ID ogłoszenia: 38253a7540e54a4d

ilość wszystkich wyświetleń: 1816, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech w budownictwie dla murarza Brema”

  1. Jestem zainteresowany pracą. Jestem samodzielnym murarzem od 20lat,duże doświadczenie w pracy za granicom. Prawo jazdy kat b, uprawnienia na koparko ładowarke, kurs murarz tynkarz. Lodejmę prace od zaraz muj nr:511820536

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.