€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 7 maja 2014 22:26

Aktualnie poszukujemy komisjonera bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie zamówień i wyszukiwanie ich w magazynie. Zatrudniony będzie również pakować towary i przygotowywać do wysyłki.

Wymagania:
– dobry stan zdrowia
– osoba energiczna, szybko wykonująca zadania
– rzetelność, zaangażowanie
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
-mile widziana znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku konieczne

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– oferujemy pracę na dłuższy okres
– nagradzamy pracowników bonusami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: praca.niemcy@workservice.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 847536a81ac65a69

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.